NOTARIUSZ PUBLICZNY

Brian J. O’Connor 

B.C.L., LL.B, (Dip.Not.L.)

O Notariuszu Publicznym

Brian J. O’ Connor pracuje w kancelarii prawnej O’Connor O’Shea LLP, Solicitors. Z ponad 25 letnim doświadczeniem, specjalizuje się on w prowadzeniu spraw sądowych, prawami najemców lokalu jak i ich właścicieli. W 2012 roku Brian został upoważniony do zawodu notariusza publicznego do końca jego życia przez Sąd Najwyższy w Irlandii. Brian pracuje w obrębie hrabstwa Kerry, Cork i Limerick. Więcej informacji o profesji notariusza możecie znaleźć na stronie Faculty of Notaries Public in Ireland, której Brian jest pełnoprawnym członkiem.  

27 czerwca 2014 roku Brian został nagrodzony Dyplomem z prawa i praktyki notarialnej (Dip.Not.L.), przez dziekana wydziału Jim Sexton.

ARRANGEMENTS DUE TO COVID-19

Brian continues to provide notarial services in line with Public Health recommendations.  The priority is to protect the health and safety of everyone whilst continuing to work during this difficult time.

If you need documents notarised, please do not hesitate to make contact by phone, email or post.  Thank you for your understanding.